SKU RD2308-40-SC
M.Marcus S.A.B Serrature RD2308-40-SC Sliding Lock with Round Privacy Turns Satin Chrome
0 (0 Reviews)
SKU RD2308-40-SC
0 (0 Reviews)
SKU
RD2308-40-SC
In Stock with Supplier (61)
  • Material:   Solid Brass
  • Projection:   67mm
  • Width:   20mm
  • Lock Length:   155mm
  • Outer Diameter:   56mm
  • Backset:   40mm
  • Material:   Solid Brass
  • Projection:   67mm
  • Width:   20mm
  • Lock Length:   155mm
  • Outer Diameter:   56mm
  • Backset:   40mm
Finish Satin Chrome
Brand M.Marcus
Size 155mm
Backset Size 40mm
Product Length 155mm
Product Width 20mm