SKU J2650-SE-2.50
Union J2650-Se-2.50 Rebated Tubular Latch Silver Enamel Finish 64mm
0 (0 Reviews)
SKU J2650-SE-2.50
0 (0 Reviews)
Choose Your Finish
SKU
J2650-SE-2.50
In Stock (7)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Also Available from Supplier
Key Features
  • Union
  • Rebated Tubular Latch
  • Finish:  Silver Enamel
  • Case Size:  64mm (2.5")
  • Backset Size:  45mm
  • Guarantee 5 years
Product Details
  • Union
  • Rebated Tubular Latch
  • Finish:  Silver Enamel
  • Case Size:  64mm (2.5")
  • Backset Size:  45mm
  • Guarantee 5 years
Technical Specifications
More Information
Finish Silver
Material Steel
Style Architectural
Type Tubular Latch
Brand Union
Size 64mm
Backset Size 45mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Union J2650-Se-2.50 Rebated Tubular Latch Silver Enamel Finish 64mm