SKU JP2277-PL-2.50
Union Jp2277-Pl-2.50 3 Lever Mortice Sash Lock Polished Brass Finish 64mm
0 (0 Reviews)
SKU JP2277-PL-2.50
0 (0 Reviews)
SKU
JP2277-PL-2.50
In Stock with Supplier
Key Features
  • Union
  • 3 Lever Mortice Sash Lock
  • Finish:  Polished Brass
  • Case Size:  64mm (2.5")
  • Backset:  45mm
  • Guarantee 10 years
Product Details
  • Union
  • 3 Lever Mortice Sash Lock
  • Finish:  Polished Brass
  • Case Size:  64mm (2.5")
  • Backset:  45mm
  • Guarantee 10 years
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Material Steel
Style Architectural
Type 3 Lever
Brand Union
Size 64mm
Backset Size 45mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Union Jp2277-Pl-2.50 3 Lever Mortice Sash Lock Polished Brass Finish 64mm