SKU OAK-H160-200MB
Acre & Clutton Oakridge Linear Solid Brass Cabinet Handle, 160mm Center-to-Center, 200mm Overall, Matt Black
0 (0 Reviews)
SKU OAK-H160-200MB
0 (0 Reviews)
SKU
OAK-H160-200MB
In Stock (36)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • Acre & Clutton
  • Oakridge Linear  Cabinet Handle,
  • Material:   Solid Brass
  • Finish:    Matt Black
  • Fixing Centers:   160mm
  • Overall Length:   200mm
  • Projection:   33mm
  • Fixing:   Fixings Included
Product Details
  • Acre & Clutton
  • Material:   Solid Brass
  • Finish:    Matt Black
  • Fixing Centers:   160mm
  • Overall Length:   200mm
  • Projection:   33mm
  • Fixing:   Fixings Included
Technical Specifications
More Information
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand Acre & Clutton
Size 200mm
Fixing Centre 160mm