SKU WES-H96-130MB
Acre & Clutton Westbrook Knurled Solid Brass Cabinet Handle, 96mm Center-to-Center, 130mm Overall, Matt Black
0 (0 Reviews)
SKU WES-H96-130MB
0 (0 Reviews)
Choose Your Finish
SKU
WES-H96-130MB
In Stock (43)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • Acre & Clutton
  • Westbrook Knurled Cabinet Handle,
  • Material:   Solid Brass
  • Finish:    Matt Black
  • Fixing Centers:   96mm
  • Overall Length:   130mm
  • Projection:   33mm
  • Fixing:   Fixings Included
Product Details
  • Acre & Clutton
  • Material:   Solid Brass
  • Finish:    Matt Black
  • Fixing Centers:   96mm
  • Overall Length:   130mm
  • Projection:   33mm
  • Fixing:   Fixings Included
Technical Specifications
More Information
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand Acre & Clutton
Size 130mm
Fixing Centre 96mm