SKU AW819-160-DBZPVD
Alexander And Wilks Camille Knurled Cabinet Pull 160mm C/C Dark Bronze Pvd AW819-160-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU AW819-160-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU
AW819-160-DBZPVD
In Stock with Supplier (13)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Camille Knurled Cabinet Pull
  • Centres :-160mm
  • Length:  176mm
  • CTC:  160mm
  • Projection:  40mm
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Camille Knurled Cabinet Pull
  • Centres :-160mm
  • Length:  176mm
  • CTC:  160mm
  • Projection:  40mm
Finish PVD Dark Bronze
Material Solid Brass
Style Designer
Type Knurled
Brand Alexander & Wilks
Size 176mm
Fixing Centre 160mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Camille Knurled Cabinet Pull 160mm C/C Dark Bronze Pvd AW819-160-DBZPVD