SKU AW808-38-DBZ
Alexander And Wilks Lynd Cupboard Knob 38mm Dia. Dark Bronze AW808-38-DBZ
0 (0 Reviews)
SKU AW808-38-DBZ
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW808-38-DBZ
In Stock with Supplier (22)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Lynd Cupboard Knob
  • Knob Diameter:   38mm
  • Projection:   34.5mm
  • Rose Diameter:  25mm
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Lynd Cupboard Knob
  • Knob Diameter:   38mm
  • Projection:   34.5mm
  • Rose Diameter:  25mm
Finish Dark Bronze
Material Solid Brass
Style Designer
Type Round Knobs
Brand Alexander & Wilks
Size 38mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Size Options AW808-32-DBZ
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Lynd Cupboard Knob 38mm Dia. Dark Bronze AW808-38-DBZ