SKU AW837-128-AB
Alexander And Wilks Marco Cabinet Pull Handle 128mm C/C Antique Brass AW837-128-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW837-128-AB
0 (0 Reviews)
This Alexander and Wilks Marco Cupboard Pull Handle is a thin rectangular cabinet pull with a sleek design, created from solid brass. Finished in Antique Brass, Black, Polished Chrome and Satin Brass. Handle centres of 128mm, 160mm or 224mm.... Read More
Choose Your Size
SKU
AW837-128-AB
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Marco Cabinet Pull Handle
  • Finish:  Antique Brass
  • Centres - 128mm
  • Length - 148mm
  • Projection - 30mm
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Marco Cabinet Pull Handle
  • Finish:  Antique Brass
  • Centres - 128mm
  • Length - 148mm
  • Projection - 30mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Material Solid Brass
Style Designer
Type Square
Brand Alexander & Wilks
Size 148mm
Fixing Centre 128mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Marco Cabinet Pull Handle 128mm C/C Antique Brass AW837-128-AB