SKU AW801R-55-DBZPVD
Alexander And Wilks Reeded T-Bar Cupboard Knob 55mm Dark Bronze Pvd AW801R-55-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU AW801R-55-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU
AW801R-55-DBZPVD
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Reeded T-Bar
  • Cupboard Knob
  • Width: 55mm
  • Projection: 38mm
  • Rose Diameter: 12mm
  • Products come with a 25-year guarantee.
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Reeded T-Bar
  • Cupboard Knob
  • Width: 55mm
  • Projection: 38mm
  • Rose Diameter: 12mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish PVD Dark Bronze
Material Solid Brass
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand Alexander & Wilks
Size 55mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Reeded T-Bar Cupboard Knob 55mm Dark Bronze Pvd AW801R-55-DBZPVD