SKU AW814-160-DBZ
Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 160mm C/C Dark Bronze AW814-160-DBZ
0 (0 Reviews)
SKU AW814-160-DBZ
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW814-160-DBZ
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  196mm
  • Fixing Centres:  160mm
  • Projection:  30mm
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  196mm
  • Fixing Centres:  160mm
  • Projection:  30mm
Finish Dark Bronze
Brand Alexander & Wilks
Size 196mm
Fixing Centre 160mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Round T Bar Cabinet Pull Handle 160mm C/C Dark Bronze AW814-160-DBZ