SKU CTAPH30019SSS
CleanTouch Pull Handle [Bolt Through] 300mm x 19mm - Satin Stainless Steel CTAPH30019SSS
0 (0 Reviews)
SKU CTAPH30019SSS
0 (0 Reviews)
The CleanTouch Pull Handle in the 300mm x 19mm size is designed for bolt-through installation, ensuring a robust and secure fit. This handle features a CleanTouch antimicrobial coating, which helps to reduce the spread of bacteria and viruses,... Read More
SKU
CTAPH30019SSS
Out of Stock
Out of Stock contact us for arrival date (Supplier Stocked Item)
Out of Stock
Key Features
  • CleanTouch
  • Pull Handle
  • Finish:  Satin Stainless Steel
  • Length:  300mm
  • Diameter:  32mm
Product Details
  • CleanTouch
  • Pull Handle
  • Length:  300mm
  • Diameter:  32mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Out of Stock contact us for arrival date (Supplier Stocked Item)
Style Designer
Brand Atlantic Hardware
Size 300mm
Write Your Own Review
You're reviewing:CleanTouch Pull Handle [Bolt Through] 300mm x 19mm - Satin Stainless Steel CTAPH30019SSS