SKU CYF743100SC
Eurospec CYF743100SC Mpx6 Euro Cylinder & Turn 100mm Keyed Alike Workshop Satin Chrome
0 (0 Reviews)
SKU CYF743100SC
0 (0 Reviews)
MPx6 Euro Cylinder and Turn. Keyed Alike. To lock the door on the inside, simply use the turn knob, there's no need for a key. Overall length, external and internal dimensions are; 100mm (50/50mm). These MP 6 pin cylinders provide a high degree of... Read More
SKU
CYF743100SC
  • Size : 100mm
  • Size : 100mm
Finish Satin Chrome
Style 6 Pin Keyed Alike
Type Euro with Turn
Brand Eurospec
Size 100mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Eurospec CYF743100SC Mpx6 Euro Cylinder & Turn 100mm Keyed Alike Workshop Satin Chrome