SKU JH1151-30SC
Frelan JH1151 30mm Plain glass ball cupboard knob 30mm JH1151-30SC Satin Chrome
0 (0 Reviews)
SKU JH1151-30SC
0 (0 Reviews)
Our glass cupboard knobs are made from high quality optical grade glass. Available in 3 contemporary finishes; polished brass, polished nickel and satin chrome. Available in sizes; 25mm, 30mm and 35mm ensures that these glass cupboard knobs will... Read More
Choose Your Size
SKU
JH1151-30SC
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Frelan
  • JH1151
  • Plain glass ball cupboard knob
  • Satin Chrome
  • Projection 43.50mm
  • knob 30mm
Product Details
  • Frelan
  • JH1151
  • Satin Chrome
  • Projection 43.50mm
  • knob 30mm
Range Frelan Designer
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Satin Chrome
Brand Frelan Hardware
Size 30mm
Unit Each
Size Options JH1151-25SC
Write Your Own Review
You're reviewing:Frelan JH1151 30mm Plain glass ball cupboard knob 30mm JH1151-30SC Satin Chrome