SKU JH1151-35PC
Frelan JH1151 35mm Plain glass ball cupboard knob 35mm JH1151-35PC Polished Chrome
0 (0 Reviews)
SKU JH1151-35PC
0 (0 Reviews)
Our glass cupboard knobs are made from high quality optical grade glass. Available in 3 contemporary finishes; polished brass, polished nickel and satin chrome. Available in sizes; 25mm, 30mm and 35mm ensures that these glass cupboard knobs will... Read More
Choose Your Size
SKU
JH1151-35PC
Out of Stock
Out of Stock contact us for arrival date (Supplier Stocked Item)
Out of Stock
Key Features
  • Frelan
  • JH1151 35mm
  • Plain glass ball cupboard knob 35mm JH1151-35PC
  • Polished Chrome
  • Projection 49mm
  • knob 35mm
Product Details
  • Frelan
  • JH1151 35mm
  • Polished Chrome
  • Projection 49mm
  • knob 35mm
Range Frelan Designer
Delivery information Out of Stock contact us for arrival date (Supplier Stocked Item)
Finish Polished Chrome
Brand Frelan Hardware
Size 35mm
Unit Each
Size Options JH1151-25PC
Write Your Own Review
You're reviewing:Frelan JH1151 35mm Plain glass ball cupboard knob 35mm JH1151-35PC Polished Chrome