SKU WDS080DBZ
IRONZONE Skirting Wall-Mounted Door Stop with Concealed Fix Rose � 80mm in Dark Bronze (Durable Door Protection) - WDS080DBZ
0 (0 Reviews)
SKU WDS080DBZ
0 (0 Reviews)
SKU
WDS080DBZ
In Stock (38)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • IRONZONE
  • Skirting Wall-Mounted Door Stop with Concealed Fix Rose
  • (Durable Door Protection)
  • Finish:  Dark Bronze
  • Length:  80mm
  • Diameter:  16mm
  • Rose Diameter:  32mm
Product Details
  • IRONZONE
  • (Durable Door Protection)
  • Finish:  Dark Bronze
  • Length:  80mm
  • Diameter:  16mm
  • Rose Diameter:  32mm
Technical Specifications
More Information
Style Door Stops
Type Wall Mounted
Brand IronZone
Size 80mm
Write Your Own Review
You're reviewing:IRONZONE Skirting Wall-Mounted Door Stop with Concealed Fix Rose � 80mm in Dark Bronze (Durable Door Protection) - WDS080DBZ