SKU EPD30S83
Karcher Design EPD3 0S 83 - pocket door set cosmos black
0 (0 Reviews)
SKU EPD30S83
0 (0 Reviews)
EPD3 0S in cosmos black, pocket door set round, 1 set, diameter 60 mm, thickness 2 mm, milling dimensions Ø 49 x 10 mm, door thickness to 30 mm from --- mm
SKU
EPD30S83
Pre-Order
Pre-Order — Delivery within 7 to 10 Working Days
In Stock
UNIT : Set
Key Features
Made of: Stainless Steel
Sold as : 1 set
Size: 49 x 10 mm
Sutable : door thickness to 30 mm from --- mm
Product Details
Made of: Stainless Steel
Sold as : 1 set
Size: 49 x 10 mm