SKU AWBP160BL
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Black-200x22x3mm - 160mm c/c AWBP160BL by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP160BL
0 (0 Reviews)
Alexander & Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate in Satin Nickel – 200x22x3mm (160mm CTC) is a sophisticated accessory designed to complement pull handles while offering surface protection. Its sleek rectangular form, combined with the subtle... Read More
SKU
AWBP160BL
In Stock with Supplier (38)
Key Features
  • Alexander & Wilks
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Black
  • Fixing Centre:   160mm
  • Length:  200mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Product Details
  • Alexander & Wilks
  • Finish:  Black
  • Fixing Centre:   160mm
  • Length:  200mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Brand Alexander & Wilks
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Black-200x22x3mm - 160mm c/c AWBP160BL by Alexander and Wilks