SKU AWBP192SBPVD
Rectangular Cabinet Pull Backplate-Satin Brass PVD-232x22x3mm - 192mm c/c AWBP192SBPVD by Alexander and Wilks
0 (0 Reviews)
SKU AWBP192SBPVD
0 (0 Reviews)
Alexander and Wilks Rectangular Cabinet Pull Backplate 232x22x3mm – 192mm is a beautifully crafted accessory designed to complement and enhance cabinet pull handles. With its sleek rectangular form, this backplate adds a touch of refinement and... Read More
SKU
AWBP192SBPVD
In Stock with Supplier (100+)
  • Rectangular Cabinet Pull Backplate-
  • Finish:  Satin Brass PVD
  • Fixing Centre:   192mm
  • Length:  232mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
  • Finish:  Satin Brass PVD
  • Fixing Centre:   192mm
  • Length:  232mm
  • Width:  22mm
  • Thickness:  3mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Rectangular Cabinet Pull Backplate-Satin Brass PVD-232x22x3mm - 192mm c/c AWBP192SBPVD by Alexander and Wilks