SKU TDFK24-PG
Round Cabinet knob 242mm Diameter Polished Gold Finish Zoo Hardware-TDFK24-PG
0 (0 Reviews)
SKU TDFK24-PG
0 (0 Reviews)
SKU
TDFK24-PG
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Zoo Hardware
  • Round Cabinet knob
  • Finish:  Polished Gold
  • Knob Diameter:   24mm
  • Projection:  25mm
Product Details
  • Zoo Hardware
  • Round Cabinet knob
  • Finish:  Polished Gold
  • Knob Diameter:   24mm
  • Projection:  25mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Polished Brass
Brand Zoo Hardware
Write Your Own Review
You're reviewing:Round Cabinet knob 242mm Diameter Polished Gold Finish Zoo Hardware-TDFK24-PG