SKU V10EP3250DPCE
Vier V10EP3250DPCE V10 Euro Double Cylinder 32/50mm KTD Polished Chrome
0 (0 Reviews)
SKU V10EP3250DPCE
0 (0 Reviews)
SKU
V10EP3250DPCE
In Stock with Supplier
Key Features
  • Vier
  • V10 Euro Double Cylinder
  • BS EN 1303
  • Fire door 30-60
  • Anti-drill
  • Anti-pick
  • Size: 82mm
  • Comes with 3 keys
Product Details
  • Vier
  • V10 Euro Double Cylinder
  • BS EN 1303
  • Fire door 30-60
  • Anti-drill
  • Anti-pick
  • Size: 82mm
  • Comes with 3 keys
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Polished Chrome
Style 10 Pin Keyed to Differ
Type Euro Offset
Brand Vier
Size 50mm