SKU V10EP50SPBE
Vier V10EP50SPBE V10 Euro Single Cylinder 50mm KTD Polished Brass
0 (0 Reviews)
SKU V10EP50SPBE
0 (0 Reviews)
The Vier V10EP50SPBE V10 Euro Single Cylinder is a high-quality lock perfect for enhancing the security of your home or office. Constructed with a 50mm KTD polished brass cylinder, this lock offers durability and a sleek appearance. Its single... Read More
SKU
V10EP50SPBE
  • Anti-pick
  • Break off system
  • Size:  46mm
  • Anti-pick
  • Break off system
  • Size:  46mm
Finish Polished Brass
Style 10 Pin Keyed to Differ
Type Euro Single
Brand Vier
Size 50mm