Zoo Hardware PRTL76FD-S-SSS Project Tubular Latch 76mm - UKCA/CE, Square Forend, Polished Stainless Steel
Zoo Hardware PRTL76FD-S-SSS Project Tubular Latch 76mm - UKCA/CE, Square Forend, Polished Stainless Steel.The Zoo Hardware PRTL76FD-S-SSS Project Tubular Latch is a top-quality door latch designed for smooth and reliable operation. With a 76mm size... Read More
Key Features
- 15mm x 21mm x 64/76mm case size