SKU AW835-38-DBZPVD
Alexander And Wilks Bullion Cabinet Knob 38mm Dark Bronze Pvd AW835-38-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU AW835-38-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU
AW835-38-DBZPVD
Out of Stock
Expected back ~25 May 2026
Out of Stock
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Bullion Cabinet Knob
  • Finish:  Dark Bronze Pvd
  • Knob Diameter:  38mm
  • Backplate: 45mm
  • Projection: 29mm
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Bullion Cabinet Knob
  • Finish:  Dark Bronze Pvd
  • Knob Diameter:  38mm
  • Backplate: 45mm
  • Projection: 29mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Out of Stock Delivery within 2 to 3 weeks (Supplier Stocked Item)
Finish PVD Dark Bronze
Material Solid Brass
Style Designer
Type Round Knobs
Brand Alexander & Wilks
Size 38mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Bullion Cabinet Knob 38mm Dark Bronze Pvd AW835-38-DBZPVD