SKU AW835-38-PC
Alexander And Wilks Bullion Cabinet Knob 38mm Polished Chrome AW835-38-PC
0 (0 Reviews)
SKU AW835-38-PC
0 (0 Reviews)
SKU
AW835-38-PC
In Stock with Supplier (100+)
  • Bullion Cabinet Knob
  • Finish:  Polished Chrome
  • Knob Diameter:  38mm
  • Backplate: 45mm
  • Projection: 29mm
  • Bullion Cabinet Knob
  • Finish:  Polished Chrome
  • Knob Diameter:  38mm
  • Backplate: 45mm
  • Projection: 29mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Brand Alexander & Wilks
Size 38mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Bullion Cabinet Knob 38mm Polished Chrome AW835-38-PC