SKU AW820-30-PC
Alexander And Wilks Hammered Face Round Cup Knob 30mm Polished Chrome AW820-30-PC
0 (0 Reviews)
SKU AW820-30-PC
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW820-30-PC
In Stock with Supplier (87)
  • Hammered Finish To Face
  • Knob Diameter:  30mm
  • Projection:   26mm
  • Rose Diameter:  16mm
  • Hammered Finish To Face
  • Knob Diameter:  30mm
  • Projection:   26mm
  • Rose Diameter:  16mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Polished Chrome
Brand Alexander & Wilks
Size 30mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Size Options AW820-38-PC
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Hammered Face Round Cup Knob 30mm Polished Chrome AW820-30-PC