SKU AW820-30-SN
Alexander And Wilks Hammered Face Round Cup Knob 30mm Satin Nickel AW820-30-SN
0 (0 Reviews)
SKU AW820-30-SN
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW820-30-SN
Out of Stock
Expected back ~2 Jun 2026
Out of Stock
  • Hammered Finish To Face
  • Knob Diameter:  30mm
  • Projection:   26mm
  • Rose Diameter:  16mm
  • Hammered Finish To Face
  • Knob Diameter:  30mm
  • Projection:   26mm
  • Rose Diameter:  16mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Out of Stock Delivery within 2 to 3 weeks (Supplier Stocked Item)
Finish Satin Nickel
Brand Alexander & Wilks
Size 30mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Size Options AW820-38-SN
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Hammered Face Round Cup Knob 30mm Satin Nickel AW820-30-SN