SKU AW813-224-DBZPVD
Alexander And Wilks Jesper Square Cabinet Pull 224mm C/C Dark Bronze Pvd AW813-224-DBZPVD
0 (0 Reviews)
SKU AW813-224-DBZPVD
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW813-224-DBZPVD
In Stock with Supplier (88)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  248mm
  • Fixing Centres:  224mm
  • Projection:  30mm
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square
  • Cabinet Pull Handle
  • Length:  248mm
  • Fixing Centres:  224mm
  • Projection:  30mm
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish PVD Dark Bronze
Material Solid Brass
Style Designer
Type Square
Brand Alexander & Wilks
Size 248mm
Fixing Centre 224mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Jesper Square Cabinet Pull 224mm C/C Dark Bronze Pvd AW813-224-DBZPVD