SKU AW813-224-AB
Alexander And Wilks Jesper Square Cabinet Pull 224Mm C/C Antique Brass AW813-224-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW813-224-AB
0 (0 Reviews)
The Alexander & Wilks Jesper Square Cabinet Pull AW813-224-AB in Antique Brass showcases contemporary form with timeless elegance. Measuring 224mm centre-to-centre, it’s ideal for larger drawers, cupboards, and wardrobes, offering a balanced and... Read More
Choose Your Size
SKU
AW813-224-AB
In Stock with Supplier (69)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square Cabinet Pull
  • Finish:  Antique Brass
  • Length:  248mm
  • Fixing Centres:  224mm
  • Projection:  30mm
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square Cabinet Pull
  • Finish:  Antique Brass
  • Length:  248mm
  • Fixing Centres:  224mm
  • Projection:  30mm
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Material Solid Brass
Brand Alexander & Wilks
Size 248mm
Fixing Centre 224mm