SKU AW813-128-AB
Alexander And Wilks Jesper Square Cabinet Pull 128Mm C/C Antique Brass AW813-128-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW813-128-AB
0 (0 Reviews)
The Alexander & Wilks Jesper Square Cabinet Pull AW813-128-AB in Antique Brass combines minimalist design with classic sophistication. Measuring 128mm centre-to-centre, it offers a comfortable and balanced grip ideal for drawers, cabinets, and... Read More
Choose Your Size
SKU
AW813-128-AB
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square Cabinet Pull
  • Finish:  Antique Brass
  • Length:  152mm
  • Fixing Centres:  128mm
  • Projection:  30mm
  • products come with a 25-year guarantee
Product Details
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square Cabinet Pull
  • Finish:  Antique Brass
  • Length:  152mm
  • Fixing Centres:  128mm
  • Projection:  30mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Material Solid Brass
Brand Alexander & Wilks
Size 152mm
Fixing Centre 128mm