SKU AW813-160-AB
Alexander And Wilks Jesper Square Cabinet Pull 160Mm C/C Antique Brass AW813-160-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW813-160-AB
0 (0 Reviews)
The Alexander & Wilks Jesper Square Cabinet Pull AW813-160-AB in Antique Brass beautifully blends modern minimalism with classic character. Measuring 160mm centre-to-centre, it offers a comfortable, balanced grip ideal for cabinets, drawers, and... Read More
Choose Your Size
SKU
AW813-160-AB
Out of Stock
Expected back ~30 Jun 2026
Out of Stock
Key Features
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square Cabinet Pull
  • Finish:  Antique Brass
  • Length:  184mm
  • Fixing Centres:  160mm
  • Projection:  30mm
  • Alexander And Wilks
  • Jesper Square Cabinet Pull
  • Finish:  Antique Brass
  • Length:  184mm
  • Fixing Centres:  160mm
  • Projection:  30mm
More Information
Delivery information Out of Stock Delivery within 6 to 8 weeks (Supplier Stocked Item)
Material Solid Brass
Brand Alexander & Wilks
Size 184mm
Fixing Centre 160mm