SKU AW809-160-SN
Alexander And Wilks Knurled T-Bar Cabinet Pull 160mm C/C Sat Nickel Pvd AW809-160-SN
0 (0 Reviews)
SKU AW809-160-SN
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW809-160-SN
  • Cabinet Pull Handle
  • Length: 198mm
  • CTC:  160mm
  • Projection:  38mm
  • Cabinet Pull Handle
  • Length: 198mm
  • CTC:  160mm
  • Projection:  38mm
Finish Satin Nickel
Brand Alexander & Wilks
Size 198mm
Fixing Centre 160mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Knurled T-Bar Cabinet Pull 160mm C/C Sat Nickel Pvd AW809-160-SN