SKU AW809-224-AB
Alexander And Wilks Knurled T-Bar Cabinet Pull 224mm C/C Antique Brass AW809-224-AB
0 (0 Reviews)
SKU AW809-224-AB
0 (0 Reviews)
Choose Your Size
SKU
AW809-224-AB
  • Cabinet Pull Handle
  • Length: 262mm
  • CTC:  224mm
  • Projection:  39mm
  • Cabinet Pull Handle
  • Length: 262mm
  • CTC:  224mm
  • Projection:  39mm
Finish Antique Brass
Brand Alexander & Wilks
Size 262mm
Fixing Centre 224mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Knurled T-Bar Cabinet Pull 224mm C/C Antique Brass AW809-224-AB