SKU AW837-160-SB
Alexander And Wilks Marco Cabinet Pull Handle 160mm C/C Satin Brass AW837-160-SB
0 (0 Reviews)
SKU AW837-160-SB
0 (0 Reviews)
This Alexander and Wilks Marco Cupboard Pull Handle is a thin rectangular cabinet pull with a sleek design, created from solid brass. Finished in Antique Brass, Black, Polished Chrome and Satin Brass. Handle centres of 128mm, 160mm or 224mm.... Read More
Choose Your Size
SKU
AW837-160-SB
In Stock with Supplier (100+)
  • Marco Cabinet Pull Handle
  • Finish: Satin Brass
  • Centres - 160mm
  • Length - 180mm
  • Projection - 30mm
  • Marco Cabinet Pull Handle
  • Finish: Satin Brass
  • Centres - 160mm
  • Length - 180mm
  • Projection - 30mm
Brand Alexander & Wilks
Size 180mm
Fixing Centre 160mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Marco Cabinet Pull Handle 160mm C/C Satin Brass AW837-160-SB