SKU AW837-224-SB
Alexander And Wilks Marco Cabinet Pull Handle 224mm C/C Satin Brass AW837-224-SB
0 (0 Reviews)
SKU AW837-224-SB
0 (0 Reviews)
This Alexander and Wilks Marco Cupboard Pull Handle is a thin rectangular cabinet pull with a sleek design, created from solid brass. Finished in Antique Brass, Black, Polished Chrome and Satin Brass. Handle centres of 128mm, 160mm or... Read More
Choose Your Size
SKU
AW837-224-SB
In Stock with Supplier (100+)
  • Marco Cabinet Pull Handle
  • Finish: Satin Brass
  • Centres:  224mm
  • Length:  244mm
  • Projection:  30mm
  • Marco Cabinet Pull Handle
  • Finish: Satin Brass
  • Centres:  224mm
  • Length:  244mm
  • Projection:  30mm
Brand Alexander & Wilks
Size 244mm
Fixing Centre 224mm
Unit Each
Manufacturer Guarantee 10 year guarantee
Size Options AW837-160-SB
Write Your Own Review
You're reviewing:Alexander And Wilks Marco Cabinet Pull Handle 224mm C/C Satin Brass AW837-224-SB