SKU ALKDEAD5LK25AB
Atlantic 5 Lever Key Deadlock [BS] 2.5" - Antique Brass ALKDEAD5LK25AB
0 (0 Reviews)
SKU ALKDEAD5LK25AB
0 (0 Reviews)
SKU
ALKDEAD5LK25AB
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Atlantic
  • 5 Lever Key Deadlock
  • Material:  Steel
  • Backset: 45mm
  • Face Plate Size: 125mm x 25mm
  • Sold As Each
  • Fixings Supplied
  • Suitable for domestic and commercial use
  • Comes with a 10 year mechanical guarantee
Product Details
  • Atlantic
  • 5 Lever Key Deadlock
  • Material:  Steel
  • Backset: 45mm
  • Sold As Each
  • Fixings Supplied
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Antique Brass
Style Architectural
Type 5 Lever
Brand Atlantic Hardware
Size 64mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic 5 Lever Key Deadlock [BS] 2.5" - Antique Brass ALKDEAD5LK25AB