SKU ALKDEAD5LK25DS
Atlantic 5 Lever Key Deadlock [BS] 2.5" - Distressed Silver ALKDEAD5LK25DS
0 (0 Reviews)
SKU ALKDEAD5LK25DS
0 (0 Reviews)
SKU
ALKDEAD5LK25DS
In Stock with Supplier (89)
Key Features
  • Atlantic
  • 5 Lever Key Deadlock
  • Material:  Steel
  • Backset: 45mm
  • Face Plate Size: 125mm x 25mm
  • Sold As Each
  • Fixings Supplied
  • Suitable for domestic and commercial use
  • Comes with a 10 year mechanical guarantee
Product Details
  • Atlantic
  • 5 Lever Key Deadlock
  • Material:  Steel
  • Backset: 45mm
  • Sold As Each
  • Fixings Supplied
Finish Distressed Silver
Style Architectural
Type 5 Lever
Brand Atlantic Hardware
Size 64mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic 5 Lever Key Deadlock [BS] 2.5" - Distressed Silver ALKDEAD5LK25DS