SKU ALKDEADE25PC
Atlantic Euro Deadlock [CE] 2.5" - Polished Chrome ALKDEADE25PC
0 (0 Reviews)
SKU ALKDEADE25PC
0 (0 Reviews)
SKU
ALKDEADE25PC
In Stock with Supplier (100+)
Key Features
  • Atlantic
  • Euro Deadlock
  • Case Depth: 64mm
  • Backset: 45mm
  • Face Plate Size: 120mm x 22mm
  • 10 year mechanical guarantee
Product Details
  • Atlantic
  • Euro Deadlock
  • Case Depth: 64mm
  • Backset: 45mm
  • 10 year mechanical guarantee
Finish Polished Chrome
Style Architectural
Type Euro Profile
Brand Atlantic Hardware
Size 64mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Euro Deadlock [CE] 2.5" - Polished Chrome ALKDEADE25PC