SKU ALRCE25MAB
Atlantic Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Radius Latch 2.5" - Matt Antique Brass ALRCE25MAB
0 (0 Reviews)
SKU ALRCE25MAB
0 (0 Reviews)
SKU
ALRCE25MAB
In Stock with Supplier (100+)
  • Fire-Rated CE Marked
  • Bolt Through Tubular Radius Latch 2.5"
  • Total Length:  65mm
  • Back Set: 45mm
  • Face Plate Size:  58mmx27mm
  • Fire-Rated CE Marked
  • Total Length:  65mm
  • Back Set: 45mm
  • Face Plate Size:  58mmx27mm
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Finish Matt Antique Brass
Brand Atlantic Hardware
Size 65mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Atlantic Fire-Rated CE Marked Bolt Through Tubular Radius Latch 2.5" - Matt Antique Brass ALRCE25MAB