SKU EPT50-38-SN
Heritage Brass EPT50-38-SN EPT Edge Pull Cabinet Handle 50mm Satin Nickel finish
0 (0 Reviews)
SKU EPT50-38-SN
0 (0 Reviews)
Heritage Brass EPT Edge Pull Cabinet Handle 50mm Satin Nickel finish The EPT range is top fixing, please allow for a 2mm gap between drawers, or cut a 1.6mm recess for flush fitting. All fixing screws and fasteners
Choose Your Size
SKU
EPT50-38-SN
In Stock with Supplier (5)
  • Material:  Solid Brass
  • Length:  50mm
  • Width:  38mm
  • Height:  1,6mm
  • Material:  Solid Brass
  • Length:  50mm
  • Width:  38mm
  • Height:  1,6mm
Finish Satin Nickel
Brand Heritage Brass
Size 50mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Heritage Brass EPT50-38-SN EPT Edge Pull Cabinet Handle 50mm Satin Nickel finish