SKU ELG-128C-188MW
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,128mm Center-to-Center, 188mm Overall,Matt White
0 (0 Reviews)
SKU ELG-128C-188MW
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-128C-188MW
In Stock (4)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Matt White
  • Fixing Centres:  128mm
  • Length:  188mm
Product Details
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Matt White
  • Fixing Centres:  128mm
  • Length:  188mm
Technical Specifications
More Information
Material Zinc Alloy
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand IronZone
Size 188mm
Fixing Centre 128mm
Product Length 188mm
Product Thickness 12mm