SKU ELG-128C-188SN
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,128mm Center-to-Center, 188mm Overall,Satin Nickel
0 (0 Reviews)
SKU ELG-128C-188SN
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-128C-188SN
In Stock (4)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centres:  128mm
  • Length:  188mm
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centres:  128mm
  • Length:  188mm
Brand IronZone
Size 188mm
Fixing Centre 128mm
Product Length 188mm
Product Thickness 12mm