SKU ELG-320C-380SN
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,320mm Center-to-Center, 380mm Overall,Satin Nickel
0 (0 Reviews)
SKU ELG-320C-380SN
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-320C-380SN
In Stock with Supplier
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centres:  320mm
  • Length:  380mm
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Nickel
  • Fixing Centres:  320mm
  • Length:  380mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Brand IronZone
Size 380mm
Fixing Centre 320mm
Product Length 380mm
Product Thickness 12mm