SKU ELG-320C-380MB
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,320mm Center-to-Center, 380mm Overall,Matt Black
0 (0 Reviews)
SKU ELG-320C-380MB
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-320C-380MB
In Stock (6)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:   Matt Black
  • Fixing Centres:   320mm
  • Length:   380mm
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:   Matt Black
  • Fixing Centres:   320mm
  • Length:   380mm
Brand IronZone
Size 380mm
Fixing Centre 320mm
Product Length 380mm
Product Thickness 12mm