SKU ELG-320C-380CP
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,320mm Center-to-Center, 380mm Overall,Polished Chrome
0 (0 Reviews)
SKU ELG-320C-380CP
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-320C-380CP
In Stock with Supplier
Key Features
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Fixing Centres:  320mm
  • Length:  380mm
Product Details
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Fixing Centres:  320mm
  • Length:  380mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Material Zinc Alloy
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand IronZone
Size 380mm
Fixing Centre 320mm
Product Length 380mm
Product Thickness 12mm