SKU ELG-96C-156CP
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,96mm Center-to-Center, 156mm Overall,Polished Chrome
0 (0 Reviews)
SKU ELG-96C-156CP
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-96C-156CP
In Stock (28)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Fixing Centres:   96mm
  • Overall Length:  156mm
Product Details
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Fixing Centres:   96mm
  • Overall Length:  156mm
Technical Specifications
More Information
Material Zinc Alloy
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand IronZone
Size 156mm
Fixing Centre 96mm
Product Length 156mm
Product Thickness 12mm