SKU ELG-192C-252CP
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,192mm Center-to-Center, 252mm Overall, Polished Chrome
0 (0 Reviews)
SKU ELG-192C-252CP
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-192C-252CP
In Stock (9)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Overall Length:  252mm
  • Fixing Centres:  192mm
Product Details
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Overall Length:  252mm
  • Fixing Centres:  192mm
Technical Specifications
More Information
Material Zinc Alloy
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand IronZone
Size 252mm
Fixing Centre 192mm
Product Length 252mm
Product Thickness 12mm