SKU ELG-160C-220CP
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,160mm Center-to-Center, 220mm Overall,Polished Chrome
0 (0 Reviews)
SKU ELG-160C-220CP
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-160C-220CP
In Stock (1)
Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm)
Key Features
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Fixing Centres:  160mm
  • Length:  220mm
Product Details
  • IRONZONE
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Polished Chrome
  • Fixing Centres:  160mm
  • Length:  220mm
Technical Specifications
More Information
Material Zinc Alloy
Style Designer
Type T Bar Handles
Brand IronZone
Size 220mm
Fixing Centre 160mm
Product Length 220mm
Product Thickness 12mm