SKU ELG-160C-220SB
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,160mm Center-to-Center, 220mm Overall,Satin Brass
0 (0 Reviews)
SKU ELG-160C-220SB
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-160C-220SB
In Stock with Supplier
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Brass
  • Fixing Centres:  160mm
  • Length:  220mm
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Brass
  • Fixing Centres:  160mm
  • Length:  220mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Brand IronZone
Size 220mm
Fixing Centre 160mm
Product Length 220mm
Product Thickness 12mm