SKU ELG-96C-156SB
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,96mm Center-to-Center, 156mm Overall,Satin Brass
0 (0 Reviews)
SKU ELG-96C-156SB
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-96C-156SB
In Stock with Supplier
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Brass
  • Fixing Centres:   96mm
  • Overall Length:  156mm
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Satin Brass
  • Fixing Centres:   96mm
  • Overall Length:  156mm
Technical Specifications
More Information
Delivery information Delivery within 2 to 3 working days (Supplier Stocked Item)
Brand IronZone
Size 156mm
Fixing Centre 96mm
Product Length 156mm
Product Thickness 12mm