SKU ELG-96C-156MB
IRONZONE Elegance Cabinet Handle,96mm Center-to-Center, 156mm Overall,Matt Black
0 (0 Reviews)
SKU ELG-96C-156MB
0 (0 Reviews)
SKU
ELG-96C-156MB
In Stock with Supplier
IN STOCK! Same-day Dispatch & Next Day Delivery (on orders placed before 1:30pm).
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Matt Black
  • Fixing Centres:   96mm
  • Overall Length:  156mm
  • Elegance Cabinet Handle
  • Finish:  Matt Black
  • Fixing Centres:   96mm
  • Overall Length:  156mm
Brand IronZone
Size 156mm
Fixing Centre 96mm
Product Length 156mm
Product Thickness 12mm